| IonutSony a întrebat:

Funda.Mai devreme am căzut pe scări la bloc mi-a alunecat piciorul din fericire doar m-am julit un pic pe mana.Ma gândesc că dacă aș fi dar cu capul as fi simțit pe moment nu mi-am dat seara căzând mai mult în fund și din reflex am pus pana jos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Silent3025 a răspuns:

Stii povestea drobului de sare? cam asa e si cu tine! Mai lasa-l pe "daca " in pace!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si care este intrebarea?

| IonutSony explică (pentru darrio2007):

Întrebarea era daca m-aș fi lovit la cap as fi simțit nu? Eu mai mult am căzut în fund

| darrio2007 a răspuns (pentru IonutSony):

Tu nu ai simtit daca te-ai lovit la cap? Ma faci sa rad.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Trebuie sa fii foarte atent iarna pentru ca se pot intampla drame sau accidente foarte urate care te vor marca pe viata, Nu este de glumit cu asa ceva si atentie si la turturii de pe acoperisuri

| Deliiiia a răspuns:

Nu ai simtit datorita acuitatii tacticle, fiindca au fost stimulate dureros doua zone, in cazul tau mana si posteriorul. Deoarece durerea din posterior a fost mai mare, creierul tau a facut selectia si a fost constientizata doar senzatia de durere de acolo. Daca te-ai fi lovit si la cap, depinde de forta cazaturii, posibil sa fi simtit acea durere.

| Florina003 a răspuns:

Nu cred ca in acel moment ai fi simtit. Dupa un timp te-ar dura capul.