| LoveYouR a întrebat:

Funda! Nu incepeti sa faceti misto, ca e destul de serios. Acum 2 zile au inceput sa imi iasa pe fese niste miiici bubite, e un fel de iritatie, nu sunt cosuri.Deja nu pot sa mai port pantaloni pentru ca ma ustura iritatia aia. straight face Stiti cumva vreun remediu rapid, un unguent, ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RoseOfTheFire a răspuns:

Incearca Bepanthen, e foarte buna aceeasi problema, am avut si eu.

8 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Consulta un dermatolog.
El stie ce este mai bine pentru sanatatea ta.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mergi la un dermatolog si-ti va prescrie el o crema.
Te pup!

| deadwillow a răspuns:

Se numeste dermatolog. Nu prea e bine sa iei de capul tau ceva...

| StefyBoy a răspuns (pentru deadwillow):

Si cosmin47 a scris dermatolog...

| deadwillow a răspuns (pentru StefyBoy):

Mno,sorry. Netu meu merge in reluare si prost pe deasupra si nu vazui happy

| cosmin47 a răspuns:

Incearca bepanthen e o crema pentru bebelusi care au pielea delicata..nu are cum sa iti faca rau dar cel mai bine ar fi sa consulti si un dermatolog

| MarianAlexandru17 a răspuns:

Incearca cu aloe vera sau pudra de talc.

| Mihaitza099 a răspuns:

Da cea mai buna crema este cea de migdale am folosit si eu ca imi iesise asa ceva pe partea de sus a piciorului dispar dupa o saptamana