| Axel22 a întrebat:

Vara stiu ca se mananca multe salate. Mancarea de vara e buna pentru a slabi in kg? Eu am 12 ani si vreau sa slabesc, spuneti-mi ce sa mananc dimineata la pranz si seara va rog, si ce cantitate ar fi buna.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

N-ai de ce sa slabesti, vrei sa ajungi un vrej umblator? Masa musculara se face lucrand muschii, daca slabesti exagerat de mult se vor "topi" si cei pe care ii ai acum.Inoata,joaca baschet, alerga cu bicicleta si uita de diata, e vacanta tu esti un copil si trebuie sa-ti traiesti cu bucurie viata, nu marcat de grija dietei de care nici macar n-ai nevoie.In plus esti in crestere, cu siguranta vei slabi si te vei inalta.Vacanta placuta, dragutule.happy

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cate kilgrame ai si ce inaltime?

| Axel22 explică (pentru Mihaela1964):

Inaltime am 1, 67 si greutate am 50 si ceva, dar peste 55 happy Sunt sigur ca inspre 57 imi este greutatea, eu vreau sa ajung la 45 kg dar mi s-a spus ca 45 kg e prea putin pentru inaltimea mea, daca e adevarat la ce greutate sa slabesc?

Si daca imi poti spune ce exercitii pentru musuclatura sa fac? Vreau sa fiu m-ai facut putin big grin