| Ion_Geanina_1999 a întrebat:

Aseară mi-am luat pentru prima dată mustața cu ceară (nu din cea tradițională) și azi dimineață am observat mici puncte roșii (ca o iritație) și că m-am umflat în zona în care a fost aplicată ceară. Cum pot scăpa de umflătură și mai sunt domamne/domnișoare cu aceeași problemă?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De aia nu mai folosesc eu ceara pe fata...
Incearca cu crema de galbenele

| Strixrd a răspuns:

Acele puncte, vor disparea incet incet cu timpul, te-ar putea ajuta o crema pentru piele.

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru Strixrd):

Ce cremă, mai exact?

| Strixrd a răspuns (pentru Ion_Geanina_1999):

Bioderma Cicabio Lotiune, este una dintre ele, dar poti incerca si cu Galbenele.