| Ambasada a întrebat:

Heei happy
Am o problema ca scalpul capului :-s
Am matreata de vreo cateva saptamani si imi pica parul cate 3 patru fire de fiecare data cand trag de el
Si ma mananca si daca ma scarpin ma ustura si mi se ingrasa repede parul.
E vreo ciuperca?
Ati mai patit?
Ce sa fac?laughing:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| VanillaBl a răspuns:

Du-te la doctor

| tone12345 a răspuns:

Incearca sa te speli cu sapun de casa, daca persista mergi la medic. daca e ciuperca medicul te pune sa te razi in capsad