| Bc4Alexandra a întrebat:

Heei! Sunt la Dieta Dukan și mă aflu în perioada de atac, este vreo problemă dacă am mâncat un crenvuști în corn? Vreau răspunsuri repede + dau fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cornul e carbohidrat, din cate stiu eu Dukan e bazata pe proteine si exclude carbohidratii...

| Bc4Alexandra explică (pentru BiuL):

Am mâncat doar crenvuștiul laughing nu și cornul am uitat să precizez straight face

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://dietadukan.ro/regimul/etapa-1-atac

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuza-ma ca te dezamagesc! citeste, te rog:http://ro.stiri.yahoo.com/......00046.html
cea mai buna dieta e cea care ti-o faci singura. adica, sa stii de la ce sa te abtii pentru a nu-ti face probleme!

| Madayna a răspuns:

Nu trebuia sa mananci, nu este permis in dieta Dukan painea.