| bianca112 a întrebat:

Heeii. Am o intrebare : dacă mănânc 2-3 zile numai fructe, slăbesc vreun pic? confused

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un pic vei slabi

| maryan1997 a răspuns:

O sa slabesti numai puțin deoarece nu ai consumat proteine și glucide, sfatul meu este sa mananci cat mai sanatos si o sa slabesti constant.

| Melany8 a răspuns:

Da numai puțin deoarece nu ai consumat proteine și glucide

| loredanaFS a răspuns:

Nu e bine sa tii o astfel de dieta. ca apoi te ingrasi mai mult. uite aici cateva articole http://fetelestiu.ro/health-beauty/diete/

| lindsay a răspuns:

Putin da. Dar sa stii ca nu e deloc sanatos si risti sa dai in altele.