| Nikolletta a întrebat:

Hei,ajutati-ma si pe mine, va rog frumos, vreau sa slabesc rapid si tare, am 160 cm si 56 kg, dar vreau sa ajung cam pe la 48-49 in mai putin de o luna.Astept propuneri de exercitii si diete, dar nu drastice

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai cum sa slabesti atatea kilograme intr-o luna doar prin diete din alea foarte grele pe care ori o sa le strici ori o sa pui triplu dupa. Incearca totusi cu dieta daneza si ai grija dupa la ce mananci.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Eu pot sa iti dau cireva sugestii, dar totusi va fi dificil sa slabesti atit de mult intr-un timp atit de scurt.Trebuie sa practica mult sport, sa te trezesti mai dimineata cu 15 min pentru a face gimnastica, sa nu maninci dulce, sa nu maninci mult.Succes!