| InsertName a întrebat:

Hei. Alunitele pot creste si in nas? Adica am dat de o coaja,ceva tare oricum,cred ca a fost o rana.dar "coaja" e de ceva timp acolo, aprox 1 luna-2. Am incercat sa o rup si nu a curs sange,nimic, m-a piscat putin doar si am rupt putin din ea. Poate fi o alunita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BeTrueToWhoYouAre a răspuns:

Da se poate. Si nu te mai scobi in nas.