| VibeTrix a întrebat:

Hei,am o problema. Cam de vreo 2-3 sapt. ma doare foarte tare osul din partea stanga in partea cu burta..nu stiu cum sa-i zic. Ma doare foarte tare cand pun pana pe os,si cand merg, merg mai greu, cu dureri. (dar nu m.am lovit, sau probabil nu mai tin eu minte). Am zis sa fac cat mai repede o radiografie. Doar ce-ar putea fi? O interventie chirurgicala? Sper ca nu laughing ..Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Du-te la gineocolog, s-o fii spart ceva in tine laughing)).

| VibeTrix explică (pentru raMLesS):

Lasa-ma dracu.

| SergiuBoss11 a răspuns:

crying((((((((((((((((((((vibetrix! dupa incidentul cu mana, te doare si osul din partea stanga in partea cu burta! ce se intampla cu tine, vibetrix?! toate te lovesc dintr-o data.cate mai poti indura?

| VibeTrix explică (pentru SergiuBoss11):

Stiu.mi-ar rupt si piciorul...multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O dat Dumnezo sa intri si tuhee hee
Mergi la medic, el o sa iti spuna ce trebuie sa faci.

| VibeTrix explică (pentru anonim_4396):

Am mers, nu stie ce am. trebuie sa fac o radiografie happy