| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am o problema de 3 săptămâni, când tot ma las intr-o parte se aude o pocnitura de os in piept, o și simt in piept aceasta pocnitura, imi puteți spune ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar ipohondria ta este happy

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu prea cred

| TheNutzuu a răspuns (pentru Violleta2022):

HO FA nesatul-o ca ai 93kappa RASPUNSURI

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca este doar ipohondira ta!
Te precopua prea mult lucurile inutile inventand boli si simptome aoclo unde enu exista.
Nu te mai misca deloc si nu mai ponceste nici o incheietura ori os din cor, ca de era cev agrav erai lesinat pana acum, sau in urgenta pe aparate, dar tona de intrebari cu simptome care o pui aici, denota ca esti un tanar cu probleme psihice, fiindca asta este ipohondira.
Ia-ti un job si fa ceva cu viata ta, ca sa fii ocupat sa nu mai inventezi simptome si boli inexistente.

| Violleta2022 a răspuns (pentru TheNutzuu):

Si te mai miri de ce nu se uita nici o femeie la tine... hal de vocabular, misogin sadea!

| blackann a răspuns:

Mergi la doctor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 19 ani

| just4ubr2015 a răspuns:

Posibil sa fie fractura cominutiva de stern pe malformatie congenitala de stern