| Alllleeeexxx a întrebat:

Hei, am si eu o întrebare, când fac seara exerciti cardio, imi bate inima repede si dintr-o data m-a ia cu leșin din piept si bate încet, am fost la medicul Cardioloc am făcut 3 EKG-URI si un ecograf la inima, iar doctorul a spus k sunt complet sănătos, si după ce termin si m-a pun la culcare am palpitații, oare este vorba de atacuri de panica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VladuuXd a răspuns:

Poate fii atac de panică, neliniște, unele temeri dar poate fii și din cauza alimentației tale.

| Alllleeeexxx explică (pentru VladuuXd):

Ok mersi mult pentru raspuns

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu te opri brusc din facut sport ca inima ta nu-i motor, oprirea trebuie facuta lent, bea cat mai multe lichide

| Alllleeeexxx explică (pentru RAY):

Bine, asa o sa fac, multumesc mult