| Alexandra_Cristina_1994_OOdi a întrebat:

Hei.Astazi mama mi-a dat in joaca cu prosopul peste fata si mi-a intrat in ochi si nu stiu ce sa fac.Nu-l mai pot tine deschis si imi curge.Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce mamă desteaptă bravo eilaughing incalzete ti niste ceai de musetel si pune comprese călduțe pe acel ochi, ca sa treaca durerea, ce jocuri de copii face ti si voi două, tu cu mamica ta. daca nu te lasa durerea mergi la medic si va vedea el despre ce e vorba. Sănătate multă, de unde esti,? Ti a intrat coltul prosopului in ochi, putea sa ti scoată ochiul, ce a avut cu tine, mama ta?

| Anonymus23 a răspuns:

Explica-i problema si roaga frumos sa te duca la un optician sa te consulte happy