| Crescent a întrebat:

Hei! Azi am observat ceva ciudat la genele mele. Sunt maro închis, spre negru. Doar că am și câteva fire blonde. E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TimmyTim a răspuns:

Da, e normal. Tine de ADN-ul fiecaruia/genele transmise din generatie in generatie de la parinti-bunici-strabunici-etc etc.
Eu de ex. am parul si sprancenele șaten închis si barba saten cu destul de multe fire roșcate (tatal meu are barba mai roscata decat a mea, bunica mea avea parul saten-roscat, strabunicul meu era roscat cu totul; probabil ca de acolo avem genawinking )

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti albesc genele.

| RowseRj a răspuns:

Depinde de adeneul fiecăruia.

| Devil21 a răspuns:

E ceva normal