| IloveJustinBieber_6148 a întrebat:

Hei buna a inceput sa ma doara un san si simt ceva tare inauntru credeti ca incepe sa imi creasaca? adica eu sunt la spital acum ca sunt bolnava dar am observat asta acum cateva zile as putea sa merg pana jos sa-mi fac o radiogarafie dar sincer mi-e frica ce credeti ca e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gumus a răspuns:

Buna ati creste sani daca simitii ceva tare anseamna ca e piatra asa se numeste ti-a dat piatra la san nu te angrijora nai dc sa te temi asa am patit si eu sper ca te am ajutat

funda :happyhee hee

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca cel mai probabil iti cresc sanii. Radiografia nu se face niciodata la san si nici nu ti-ar da vreo informatie. Cel mult o ecografie, dar nu cred ca este cazul. Pare a fi doar o durere de crestere a sanilor.

| Magnific a răspuns:

Cred ca iti cresc tatele de la hormoni pe care Justin Bieber ti provoaca, serios vb

| IloveJustinBieber_6148 explică:

Chiestia e ca am 12 ani e normal?

| fetitza_4476 a răspuns:

Sanul iti creste.si eu asa am avutbig grin

| Roxana90roxana a răspuns:

Eu zic sa iti faci. nu se stie ce poate fi. poate sa fie si un nod, ganglion... sfatul meu este sa iti faci radiografia...mai bine sa fi sigura ca e ceva normal, decat mai tarziu sa descoperi ceva foarte gravstraight face
daca te gandesti sa iti faci totusi o radiografie.imi spui si mie ce ti-a zis medicul.si ce simteai tu? multa sanatate. kiss

| SerlyNova a răspuns:

Si eu am acum dar nu e nimic grav e o piatra nu ai nimic la san daca ai avea cancer la san nu ai cum esti copil dupa ce nasti bebe poti sa ai dar nu te ingrijora! :*

| gumus a răspuns:

Desigur ca e normal eu la 11 ani mi-a dat asa cevabatting eyelashes

| Seby_9920 a răspuns:

Nu stiu. posibil sa fie ce zici tu