| Etro a întrebat:

Hei bună, am o mica întrebare. De 3 zile simt ca mi se dau ochii peste cap și ma doare capul, ce ar putea fi? Simt ca mi se dau ochii peste cap și ma doare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Raceala banala + stat multe ore in fata calculatorului, am dreptate?

Si mie mi s-a intamplat o perioada. La lucru toata ziua monitor, in pauze telefon si acasa iar monitor pana inchideam ochii. Te regasesti?

| FreeRaskolnikov a răspuns:

Probabil faceai si asta inainte cand iti spunea cineva o minciuna sau cand nu te multumea ceva. Acum eu cred ca ai inceput sa observi asta si de aici si panica pe care ti-ai luat-o. Nu au unde sa iti plece ochii daca nu incerci tu sa-i faci sa plece. Daca se misca incontrolabil poate esti obosita, da si tu luminile mai incet la telefoane si microunde.