| rossCopperman a întrebat:

Hei buna azi am purtat geanta pe o parte cu carti iar acum ma doare gatu ingrozitor aproape ca nu pot sa il misc ce am ma poate ajuta cine sa imi spuna cum imi trece

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Eu te sfatuiesc cand mergi la scoala sa poti geanta pe o parte, iar cand vii pe cealalta.nu este bine sa porti pe acelasi umar o greutate atat de mare.defapt nu este bine sa porti pe nici un umar o greutate mai mare decat pe celalalt.eu stiu ca gentiile sunt la moda, dar mai bun este un ghiozdan deoarece sanatatea este mai importanta. daca porti pe o parte iti deformezi coloana si asta e grav!

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Pune pe cineva sa iti faca un masaj si pe viitor ia-ti o geanta normala pentru scoala, in care sa poti cara greutati.

| Catalin_8097 a răspuns:

Iti trece peste noapte tongue, Dar ca sfat ti-as zice sa-ti iei ghiozdan calumea big grin