| Kath17 a întrebat:

Hei! Ce sampon imi recomandati pentru parul care se ingrasa la radacini si devine uscat la varfuri? Ma interseaza denumirea samponului si tipul sau. Dau funda happy Multumes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Janetthe a răspuns:

Nu prea ar conta samponul folosit happy iti recomand sa folosesti un balsam de par ( schauma sau garnier ultra doux) eu folosesc diverse sampoane (head and shoulders cu lamaie, menta, trifoi s.a si elseve) succes happy

| OoODianaOoO a răspuns:

Sampon pentru par gras (cu lamaie de exemplu) si balsam happy
Funda? big grin