| YoloTime a întrebat:

Hei,de cateva ore ma doare burta jos pe partea dreapta si stanga cand ma ridic si fac miscari bruste.De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate te-ai balonat? racit? bea un ceai cald de musetel/menta.
Daca durerea persista, nu ezita sa consulti medicul de familie.
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Uneori simptomele sunt comune multor boli.Nici un medic, oricat de bun ar fi nu poate da un diagostic precis online.Nici macar medicul de familie.Te prezinti la el,iti da un diagosnic prezumtiv, si te trimite la specilalist.
Mergi la doctor.E CAM DIFICIL, trebuie sa-ti faci programare chiar azi.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr a răspuns:

Probabil ai un junghi sau ai probleme cu intestinul gros.

| DanielCD a răspuns:

Cel mai bine consulti un medic! Poate fi nimic sau poate fi ceva mai grav! Deci un consult de specialitate te va lamuri! Bafta