| nuteintereseaza23 a întrebat:

Hei! De fiecare dată când îmi vine menstruația la început și la sfârșit are o culoare ciudată, maroniu spre negru.Să merg la doctor sau nu e nimic neobișnuit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic.

| Atim a răspuns:

Eu am avut aceeași problemă. In cazul meu cauza a fost un deficit de estrogen. Medicul mi-a dat un tratament cu pastile cu Dufaston pe 3 luni si acum e ok. Mergi la medic, la tine ar putea fi alta cauza. Cel mai bine este sa tratezi problemele din timp.

| Havyna a răspuns:

E ceva normal, stai liniștita.