| Nfmcnskkdksjajbd a întrebat:

De ce ma stric la stomac de fiecare data când îmi vine menstruația?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Scrie undeva prin Geneaza primele pagini
Eva a ascultat de Diavol... si a fost pedepsita pentru ca

ia o biblie si gasesti raspunsul pe primele maxixm 20 de pagini

| whatisthis19 a răspuns (pentru zilog):

Măi copilaș... dacă Eva a fost pedepsită asta inseamnă că toate femeile trebuie pedepsite?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru whatisthis19):

Omul troleaza la greu...

| zilog a răspuns (pentru whatisthis19):

Asa scrie in Biblie

| Balalau95 a răspuns (pentru whatisthis19):

Conform bibliei, inchizitiei si a tuturor femeilor care pentru erezia incredila ca, gandeau singure au fost arse pe rug, raspunsul la intrebarea ta, e cam "DA"
nu ca eu as fi de acord cu asta, dar cred ca mi-am dovedit bine punctul despre ce crede biserica

| EcceHomo a răspuns:

Eu, în general, mă stric la cap în perioada aia, din pricina modificărilor hormonale care au loc.
E normal, stai liniștită!

| Balalau95 a răspuns:

De ce imi vine sa fac treaba mare de fiecare data cand joc PUGB Lite?!?
pentru ca e o chestie stresanta (in general il joc singur, fara echipa si oricine poate sa ma omoare din orice directie, oricand, oriunde)
chiar il folosesc pe post de laxativ, ca sa imi scot toate toxinele din mine, dimineata

EXACT LA FEL se intampla si la tine, e foarte evident