| Mădălin_Moţ_1999 a întrebat:

Hei, eu as vrea sa ma tund chel...si nu sunt sigur daca parul va creste mai des sau nu..si as avea nevoie de niste informatii...am cautat pe net dar nu am gasit cv care sa ma ajute,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Tufeanu_Razvan_1998 a răspuns:

Faptul ca parul o sa creasca mai des e vorba din batrani cum e si "mergi pe jos ca face picioru frumos" NU Iti recomand asa ceva spun asta ca o persoana care isi IUBESTE coafura Si pot sa zic NU o Fa E doar parerea mea
Incearca sa Mananci nuci si ananas si poate cinestie te trezesti cu surprize