| nCansu a întrebat:

Hei fetelor. Eu vreau ca de maine sa incep o dieta si m-am gandit daca mai sunt fete care vor sa inceapa dar nu au suficienta incredere in sine, sa scrie aici si sa incepem impreuna, sa ne sustinem reciproc si sa ne impartasim rezultatele. Daca ar vrea cineva, sa scrie aici. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| bibi518 a răspuns:

Eu vreau happy
Chiar mi-ar prinde bine o prietena care sa vrea sa slabeasca ca si mine, deci, daca vrei, iti trimit prin mesaj contul meu de facebook si stabilim ce dieta o sa tinem, iar mai apoi putem discuta la anumite intervale sa vedem cum merge.
Stiu ca-i putin ciudat, dar deja m-am saturat de prietenele mele care nu au destula vointa sa slabeasca, deci, daca vrei scrie tot aici.laughing
P.S, putem sa facem un concurs la exercitii fizice si astfel o sa avem o motivatie sa slabimwinking

| nCansu explică:

Eu am inceput de azi dieta rina, ma rog nu o s-o tin 90 de zile cum vor ei ca nu am nevoie sa slabesc 20 de kg. Ii super ok, daca vrei trimite-mi prin mesaj contul tau de fb si iti dau cerere. Si ideea cu exercitiile e foarte buna :*