| roxkiss a întrebat:

De miine incep sa tin o dieta si sport cine vrea cu mine? am tinut si piina acum dar vreau cu voi fetelor sa ne sustinemi si sa na motivam, impreuna e mai vesel! Cine doreste sa participe la Modelarea din august?

Răspuns Câştigător
| ZuzyGirl a răspuns:

Eu vreau!big grin

| roxkiss explică (pentru ZuzyGirl):

Ok, bine ai venit, sper sa ne dristam, caci trebuie sa apreciem asta ca o distractie o sa fie mai usor )))

| roxkiss explică (pentru ZuzyGirl):

Citi ani ai, inaltimea si kg? si cit vreai sa slabesti?

| ZuzyGirl a răspuns (pentru roxkiss):

Am aproape 14 ani, ~1.76 si 65 de kg si vreau sa slabesc vreo 5-6 kg

| roxkiss explică (pentru ZuzyGirl):

Caatare nu prea ai ce slabi )))) DACA VREAI CUM VREAI.)) ai 176 la 14 ani? vai ..eu am 157 undeva )))

| roxkiss explică (pentru ZuzyGirl):

Cum mai merge treaba? faci sport?

| ZuzyGirl a răspuns (pentru roxkiss):

Merge destul de bine...am un catel Bichon cu care alerg seara pe un camp(stau la periferia orasului, fix ladga un camp).La tine cum merge?