| Robbe a întrebat:

Hei lume, am intalnit o problema care ma irita tare...
Cred ca a inceput de cand am inceput sa iau niste vitamine sub forma de praf din italia.

De fiecare data cand vreau sa dorm (in special noaptea) ma foiesc mult si adorm foarte greu, cam 1-2 ore adorm.Si inima imi bate bate ca si cum iese din kept, si-mi da o stare de frica anxietate nu stiu.
Asta s-a intamplat acum vreo 3 zile cred. SPeram sa treaca de la sine, dar ori e ceva cu inima. ori de la vitamine.
Astept pareri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Vitaminele se iau dimineata intotdeauna, tocmai fiindca dau energie.

| BGDs a răspuns:

Nu stiu ce vitamine sunt alea dar nu le mai lua cateva zile si vezi daca mai ai palpitatiile astea. Daca inca le ai, du-te la cardiolog