| floryn05 a întrebat:

de 2 zle am inceput sa beau cola /pepsi iar in aceste iar de cand am inceput sa beau nu stiu cei cu mine dar nu pot sa mai dorm noaptea adica adorm greu iar pana adorm am o stare de agitati imi furnica minile si fata si adorm foate greu am observat ca am aceste stari de agitati chiar de cand am inceput sa beau inca ceva beau mai mult noaptea pana sa ma culc cam pela 9/10.

9 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Renunță la băuturile carbogazoase, îți afectează stomacul.

Numai bine și sper să îți revii.

| darrio2007 a răspuns:

Din cauza cofeinei pe care o contin aceste bauturi.Lasa-te de ele.

| Woodenpints91 a răspuns:

Nu trebuie să fii geniu, să-ţi dai seama ce conţine cola, şi că te face să nu mai dormi.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Este din vina la ce bei!
Mai bine nu mai bea ca sa nu ti se mai intample asa.
Sper ca te-am ajutat!

| YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman a răspuns:

You are an idiot.

| floryn05 explică (pentru YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman):

And you just like you said!

| YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman a răspuns (pentru floryn05):

Şi când credeam că nu poţi fi mai prost de atât.
Ai grijă să nu faci fractură la degete când foloseşti google translate şi să nu te murdăreşti la gură de engleză.

| floryn05 explică (pentru YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman):

Uite cine se crede destept ce fel de facultate ai facut de prostologie

| YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman a răspuns (pentru floryn05):

Atât limbajul, cât şi insultele tale sunt puerile, infatile şi de tot râsul.
N-ai mai multe clase decât trenul.
Pa!