| ComoDomo a întrebat:

Hei,stiu ca pare o intrebare stupida, dar cum ar trebui sa numesc locul unde intreb la spital? Ghiseu cu singuranta nu suna bine :/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Birou de Informaţii.

| horia2012 a răspuns:

Triaj, asa se cheama. Te duci la triaj si ceri informatii.

| alinutza0408 a răspuns:

Birou informatii pacienti

| Quicley a răspuns:

Receptie happy

| untu a răspuns (pentru Quicley):

Gresit! Receptie e numai la hotel!

| untu a răspuns (pentru Quicley):

Iti spun eu, se numeste fisier de informatii!