| BCosmina a întrebat:

Am 16 ani, iar in vacanta de vara vreau sa imi pun aparat dentar fix doar in partea de sus.
Imi puteţi spune cam cât costa, si daca imi schimba fizionomia feţei? Multumesc frumos!winking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Pretul este in jur de 2200 de lei, dupa montaj mai trebuie sa iei in calcul si vizitele lunare pentru reglarea aparatului care se platesc separat in jur de 50 de lei sedinta timp de minim 12 luni. Preturile de mai sus sunt din Brasov si pot fi diferite in alte orase. Cu fata poti sa stai linistita, nu se observa nimic daca nu zambesti happy, si oricum acum este la moda sa ai aparat dentar.

1 răspuns:
| NAT0 a răspuns:

Bani? Mulți.laughing 500 de euro doar în partea de sus.
Plus controlul odată la lună, milionul.happy Deci mult.
Și nu îți schimbă cu nimic fizionomia, doar îți îndreaptă dinții.