| alexiaolaru09 a întrebat:

Am avut dureri in gat, am luat antibiotic (klacid) sambata si duminica, luni l-am intrerupt, si am luat iar marti, iar joi nu ma mai durea (am luat klacid si dupa doua ore eubiotic), am supt faringosept, trachisan, tantum verde. Azi nu ma mai durea in gat, dar cand am vrut sa mananc ma intepa limba, si am si buzele crapate si in coltul stang am o chestie tare, mai mare. Am observat ca spre baza limbii am niste chestii/bubite pe sub piele cred. Am luat glicerina boraxata si am incercat sa imi dau pe limba, insa imi vine sa vomit. P.S.sunt la mare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndreiWeisz a răspuns:

Si...ce vrei sa iti zicem?