| Constantin_Andreea_1998 a întrebat:

Hei TPU am o mare urgenta!
pot sa intretin relatii sexuale cu prietenul meu, chiar daca am pietre la rinichi?
Piatra mi-a coborat acum cateva zile la vezica...si nu am putut sa intreb doctorul asta! VA intreb pe voi...need help fast please puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

De putut, poți; doar că tu o să zbieri de durere și el o să creadă că-ți place de mori...

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica noi stim mai bine decat un medic? Pe tine te intereseaza mai putin sanatatea organismului tau decat sexul? Sa nu zic mai pe romaneste.Esti jalnica!

| neutrino a răspuns:

Daca vrei neaparat, strangi din dinti si faci si sex!

| Fatamuntilor a răspuns:

Draga mea, cum adica nu poti intreba doctorul? De rusine?
Intreaba cel putin pe ginecologul tau pentru cael e obisnuit cu tot felul de intrebari!
E mai important sexul decat sanatatea ta?

| sowhatt a răspuns:

Deci nu ai putut intreba doctorul asta dar ne intrebi pe noi? Crezi ca noi stim mai bine decat doctorii? Zic si eu...