| 重要人物 a întrebat:

am o mica problema. din cauza caldurii am facut o iritati, sau o alergie in jurul gatului. dau FUNDITA cui imi da cateva sfaturi utile, cum as putea ameliora mancarimea sau cum as putea sa scap de ea. va rog sa ma ajutati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Spala zona cu ceai de musetel si aplica o solutie mentolata pe care o procuri din farmacii!

| Empathizer a răspuns (pentru fabiola):

Bun sfat. Urmeaza-l! Ceaiul de musetel si mixtura mentolata sunt foarte bune.

1 răspuns: