| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o nelamurire. Poate aparea sangerarea de nidatie la doua zile sau la 24 de zile dupa un contact sexual? Vreau sa specific ca nu a fost un contact sexual propriu-zis au fost doar masturbari reciproce insa ma ignrijorez sa nu fi avut el ceva pe mana cand mi-a facut, eram in ultima zi de stop. S-a intamplat o data pe 1 in ultima zi de stop cand aproape ca nu mai curgea nimic dar bine tot a curs putin cand imi facea si o data pe 22 iar pe 24 am avut mici sangerari si niste crampe insa sangerarile erau localizate sub vagin, tot unde sunt organele genitale dar intr-o zona mica de sub vagin si ma si durea zona respectiva. Iar acum mi s-au umflat sanii si nu stiu daca e din cauza ca mi se apropie stopul.Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Yrem3119 a răspuns:

Buna, posibil sa fi insarcinata. Ai folosit protectie? Cand ramai insarcinata poti avea si mici sangerari, eu am patit chestia asta la prima sarcina. Sau poti avea o rana inauntru, ceva de genul asta. Este posibil sa fi insarcinata?

| COCOcococo88 a răspuns (pentru Yrem3119):

Nu am facut sex, erau doar masturbari reciproce el mie cu degetele si eu lui.

| Yrem3119 a răspuns (pentru COCOcococo88):

Este primul baiat din viata ta?

| COCOcococo88 a răspuns (pentru Yrem3119):

Da dc?

| Yrem3119 a răspuns (pentru COCOcococo88):

Posibil daca nu ati facut pana acum dragoste sa te fi dezvirg.

| COCOcococo88 a răspuns (pentru Yrem3119):

Am facut si dragoste dar nu vad ce relevanta are cu intrebarea mea