| anonim_4396 a întrebat:

Am un tatuaj pe umar si vreau cu orice pret sa-l scot,cu laser,v-ati scos un tatuaj? Aveti cunostinte care si-au scos tatuajul? Stiti cam cat a costat? Stiu ca difera de marime pretul,dar as vrea din curiozitate sa aflu cat v-a costat pe voi, ca sa stiu la cat sa ma astept sa ma coste si daca s-a indepartat de tot tatuajul sau raman semne.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este posibil sa fie necesare mai multe sedinte, cel putin eu asa stiu.Nu mi-am scos inca niciun tatuaj si nici nu o sa o fac, noroc ca nu mi-am scris GETA sau MARIOARA pe undeva ca unii happy

| Catrice a răspuns:

Costul depinde și de salon nu doar de dimensiune.

| vmalex21 a răspuns:

Semne cu siguranță iti vor rămâne deoarece procedura de îndepărtare presupune un fel de,, ardere,, cu laserul.Cat de pronunțate vor fi depinde de tipul de piele, zona, tusul folosit, daca ti-ai facut tatuaj la salon profesional sau pe la vreun,, artist,, de ocazie si alti factori.De curiozitate unde l-ai facut si ce culoare are? Ca si pret sa te astepti si la peste 1000 de lei.Ca alternativa ai acoperirea cu un alt tatuaj facut la un profesionist.