| foricmarinaiuliana a întrebat:

Ce absorbante imi recomandati? eu folosesc always dar s cam incomode...

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

Always>>> unele dintre cele mai bune!

10 răspunsuri:
| Marry:X a răspuns:

Buna. poti folosi proteslipuri in situati mai usoare.happy

Răspuns utilizator avertizat
| bibiii a răspuns:

Always st cele mai bunehappy

| x_8092 a răspuns:

Every Day fresh moments.
Sunt foarte comode si sigure, in plus sunt si pafrumate astfel ca tin departe mirosurile neplacute.
In plus, pachetul are atasate servetele umede intime pe care le poti folosi cand nu ai prin apropiere un dus.
Sper ca ti-am fost de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bella Perfecta ar mai fi...cred ca-s mai subtiri decat Always

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte bune dar trebuiesa ai foarte mare grija cum le pui:pui aripiorele bine si le verifici, ca s-ar putea sa ai surpriza ca: absorbantul sa nu se fixeze si sa te patezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand every day sunt foarte comode si sunt si parfumate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc absorbante de la bella pentru ca imi plac ca au banda de protectie si nu te patezi niciodata cand le porti chiar daca mg cu bicicleta, sau absorbate every day care au un parfum plactu.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Libresse tongue

| Cris a răspuns:

Buna
Absorbante de...criza, Bella
Acum fara gluma, sunt convenabile ca pret si de calitate