| jockkker a întrebat:

Daca iau minoxidil 5 % si am sa mentin tratamentul cate zile oi mai avea am sa mai chelesc? Sau cat timp pastrez tratamentul am sa raman cu parul la fel ca si acum? Imi cade foarte mult si trebuie sa fac ceva >* e cauza genetica

Vad persoane publice cu par foarte rar, care practic ar fi trebuit sa cheleasca dar au facut ceva si l-au pastrat, gen David Beckham, Tom Hardy si asa mai departe!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Foloseste Alpecin.