| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

De cateva ore m doare capul in partea dreapta. Acum cateva minute am simtit cum mi-a trosnit gatul tot pe partea dreapta desi nu am facut vreo miscare brusca. Am luat o pastila si acum incepe sa treaca, numai ca m-am ingrijorat.
Ce ar putea fi?
Mentionez, durerea este pe partea dreapta sus si ma dor un pic si ochii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MikeyMinnieMouse a răspuns:

Pai ar putea fi mai multe motive:
Ori ai dormit intr-o pozitie gresita, Accesoriile de par, menstruatie...etc
Sunt multe motive!
E BINE CA TE SIMTI MAI BINE!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil o răceală, mergi la medicul de familie!
Pa, pa.