| BambiSd a întrebat:

Este vreo problema daca inghiti samburii de la struguri? Sau de la rodie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Stai calma, nu patesti nimic! Cati samburi am mancat eu la viata mea...
O zi minunata sa ai!

7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Iti cresc broaste in burta rolling on the floor

| ioana12345 a răspuns:

Sunt chiar foarte sanatosi...doamnelaughing

| Ađřıαηηα a răspuns:

Buna.
Nu`i nici o problema!

| Ellaa98 a răspuns:

Nu e nici o problema happy

| arcticlove a răspuns:

Nu patesti absolut nimic happy

| AleAle123 a răspuns:

Nu patesti nimic

| Smile1999 a răspuns:

Nu e nici o problema eu mereu ii inghit