| Ionut524 a întrebat:

Hei TPU,în urmă cu trei săptămâni am suferit o întindere de ligamente și mi-a sarit rotula,dar acum sunt aproape ok, fac recuperări. Ideea este ca de vreo trei zile mi s-a umflat îngrozitor toată zona din oul piciorului si apoi umflătura s-a extins până la degetele de la picioare, inclusiv. O fi din cauză ca din ultima perioadă am mers mult? Sau o fi lichid de la genunchi care s-a deplasat in jos pe picior? ( am avut si genunchiul umflat) dau fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la medic urgent acea umflatura nu anunta nimic bun la genunchi.

| Ionut524 explică (pentru MihaiNicu23):

Dar nu genunchiul este umflat, ci ****-piciorului.