| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, maine am o programare la medicul de familie unde sunt inregistrati si parintii mei. De la ea imi trebuie o trimitere catre Bucuresti. Ce problema am eu. Medicul de familie poate suna la parintii mei sau sa ii instiinteze ca mi-a dat trimiterea catre Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca esti minor, are aceasta obligatie, cel putin morala.

| Anonimus1358 a răspuns (pentru Bula):

Nu sunt minor

| Bula a răspuns (pentru Anonimus1358):

In acest caz trebuie sa pastreze confidentialitatea.
Mai ales daca-i atragi si tu atentia, sa nu spuna nimic!

| Anonimus1358 a răspuns (pentru Bula):

Multumesc frumos

5 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Dar ce "secrete" medicale ai de ascuns parintilor? Iti faci schimbare de sex si vrei sa le faci o surpriza?

| Anonimus1358 a răspuns (pentru JackR):

Daca vrei sa iti bati joc de cineva, cauta pe altcineva. Daca chiar vrei sa stii am o problema si nu vreau sa imi mai pun parintii in stres.