| Roxana_1758 a întrebat:

Revin cu o mare mare problema de a mea..si anume BURTA x(.
Am incercat sa slabesc crezand ca asa o sa scada dar degaba, merg la sala de fitness si degeaba..Am incercat o dieta mai drastica si anume mancam de 2 ori maxim pe zi...si degeaba. faza mai naspa e ca acum mi s-a incetinit si metabolismul si nu mai arde nimic...mai mult ma ingras chiar daca mananc aproape ca inainte!
Deci ce as putea sa fac sa scap de burta odatacrying?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RobertAlexandru65 a răspuns:

Ai o conformatie a organismului mai speciala. Indiferent ce faci nu poti sa scapi de burta. Nu toti suntem perfecti, eu am picioarele foarte groase si nu pot sa le fac mai subtiri indiferent de medicamente, sport si diete. Nu te mai infometa pentru ca iti face rau, organismul cere un anumit numar de calorii. Conteaza mult ce mananci si cat. Alimentele din ziua de astazi sunt pline de euri care nu te satura. La fel si painea, nu mai e ce era odata. Iti recomand sa mananci paine cu tarate sau facuta in casa. Nu exagera cu dieta fiindca poti face gastrita sau alte lucruri mult mai nasoale. Sper ca te-am ajutat. Bafta!