| FetitaTaDeCartier a întrebat:

Hei TPU, sunt stresata si speram ca puteti sa ma ajutati.Cum pot slabi la coapse, deoarece in vara am tinut regim si am facut mult sport, si am slabit 3 kg,dar coapsele tot mari sunt laughing, am nevoie sa slabesc in cel mai scurt timp. Multumesc! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pentru ce ai asa mare nevoie, nu incapi in masina? Gindeste-te ca un zimbet larg valoreaza intotdeauna mai mult decit niste tz*tze umflate cu pompa si o silueta trasa prin inel. Ai tu grija sa maninci sanatos, sa faci sport, si simte-te bine cu propria persoana!

| rasalas9 a răspuns:

Taie-le!

| FetitaTaDeCartier explică (pentru rasalas9):

Mai intai taie-le tu si dupa raspunde la intrebarea asta ^.^

| Biliber a răspuns:

In prima faza sa nu mananci paine de loc si sa mananci doar de 3 ori pe zi si sa mai faci ceva sport o fuga prin parc cu bicicleta si sa nu fumezi pentru ca se stie ca fumatul in 80 la suta din cazuri ingrasa, Sper ca te-am ajutat

| Scorpionu1337 a răspuns:

Mananca de 3 ori pe zi cum trebuie renunta la carne si mananca salate mai mult iar dimineata alearga zilnic cam o ora sper ca te-am ajutat.