| Alexashadow a întrebat:

Cine a tinut regim alimentar normal, nu sever si a facut si exercitii in fiecare zi pentru a slabi? In cat timp a slabit? Cunoaste-ti pe cineva care a facut asa?

2 răspunsuri:
| AnYyCrZ a răspuns:

Depinde de corpul fiecaruia...eu am tinut acelasi regim si am slabit intr-o luna, nu cred ca dureaza mai mult, mai ales daca faci si exerciti

| CaMeLeOnn a răspuns:

Eu fac exact asta, am redus din mancare (mananc tot ca si inainte doar ca mai putin) si am scos dulciurile din program. Fac pur si simplu niste exercitii de aerobic nimic complicat si in 2 saptamani am dat 3 kg jos (vreau doar sa definesc putin corpul)