| Answerkid a întrebat:

Trebuie sa-mi pun aparat dentar definitiv(doar jos) si nu stiu ce culoare sa aleg.Va rog sa ma ajutati dandu-mi exemple de culori (fara curcubeu!) Dau Funda! P. S:Culoarea mai poate fi schimbata pana la scoaterea aparatului dentar? big grin mersi mult pentru raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DemonicaMrx a răspuns:

Eu iti spun culorile:roz,bleu,mov,rosu,alb,verde, galben, portocaliu sli albastru inchis. Daca iti pui aparat dentar, poti sa iti schimbi culorile de fiecare data cand te cheama dentistul.

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Alege alb, rosu, roz.
Probabil nu mai poate fi schimbata culoarea pana la coatere.
funda?happy

| blondissima a răspuns:

De ce nu-ti pui unul transparent? Si ca sa schimbi culoarea cred ca trebuie sa schimbi aparatul.

| DesireMaria a răspuns:

Eu spun ca daca gasesti culoarea alb sa til iei pe acela ca sa nu se vada aparatul dentar

| TheD3vil a răspuns:

Buna.Pune culoarea aparatului un fel de argintiu, sa se "asorteze" cu dintii big grin

| dydyloveyou a răspuns:

Buna! Eu port aparat dentar si nu te sfatuiesc sa iti pui culoarea alb.Imediat cum zambesti sare foarte tare in evidenta...Am avut si nu mi-a placut,.acum am roz inchis si imi placehappy... sper ca te-am ajutat,. papa!