| RadXx a întrebat:

Hei TPU va salut pe toti,am si eu o mica problema daca ii pot spune asa in privinta muschilor, adica si dupa ce imi fac incalzirea la orice grupa in general dupa incep sa fie obositi straight face si sa numai am forta, apoi daca incerc sa incordez macar bicepsul este moale moale nu am habar de ce, la fel si alti muschi... exceptie uneori cand nu imi face figuri antebratul este singurul muschi care este cat de cat tare.Deci m-a innebunit chestia asta, incerc sa fac exercitii si de fiecare data chiar daca fac cu greutate mica sau mare nu imi simt bicepsul incordat deloc cand fac cu greutatile sau la alti muschi foarte putin si mi se pare foarte ciudat si nu am idee deloc de la ce ar putea sa fie...am avut tipul endomorf cand eram mic iar acum il am foarte mult spre ectomorf am 70kg 1.73m Chiar nu stiu ce sa mai fac, ma innebunesc de tot straight face laughing Imi puteti da niste solutii sau daca vi s-a intamplat voua sau altcuiva v-as fii recunoscator... cand fac exercitii imi "tremura" muschii rau straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
0 răspunsuri: