| LaryLarysa666 a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva...am fumat timp de o luna dar intrerupt. Daca m.as duce sa fac radiografie pulmonara (din cauza ca sunt racita) se vede fumul? daca da.ce pot face sa nu se vada? Va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vioricavio a răspuns:

Daca fumezi de o luna de zile, nu are cum sa se vada ceva la radiografie. Asta ti o spun sigur.

2 răspunsuri:
| Adrian277 a răspuns:

Se vede ca ai fumat si dupa cativa ani, si tusea se mentine destul de mult.Nu ai ce sa faci, o sa se vada