| Anonim57gcwe a întrebat:

Hei,va rog rapid sa-mi spuneti ce as putea face,ametesc,tremur toata,inima ma doare putin,nu stiu cum sa zic,nu am echilibru si ma simt extrem de ciudat,parca nu stiu ce se intampla. Nu constientizez efectiv. Va rog spuneti ce as putea face,mi-am schimbat si culoarea la fata, sunt fata, adolescenta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la ENDOCRINOLOGIE sa ti se faca investigatii medicale.

| 4evergentleman a răspuns:

Ai anxietate,mergi la pedopsihiatru sau psiholog,nu ai altceva ce sa faci, eu nici cu xanax nu pot sa o controlez atât de nasoala e, doar in public că în casă nu am nimic. Da cred că treci și prin depersonalizate, derealizare, ai o anxietate serioasa care trebuie tratata urgent.

| Dhwjdbxebwh a răspuns (pentru 4evergentleman):

Cati ani ai? Scuze ca intreb dar sunt curioasa, eu am scris acea intrebare

| 4evergentleman a răspuns (pentru Dhwjdbxebwh):

32 de ani.

| Dhwjdbxebwh a răspuns (pentru 4evergentleman):

Aa,am crezut că eşti de o vârstă apropiată cu mine dar nup

| 4evergentleman a răspuns (pentru Dhwjdbxebwh):

Ce legătură are vârsta mea cu problema ta de sănătate/cu aceasta întrebare? Tocmai că ar trebui sa pui in aplicare ce ți-am răspuns altfel o sa ajungi într-o stare și mai deplorabilă, nu o sa mai poți să ieși nici din casă.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Trebuia sa suni la salvare