| Daviphi a întrebat:

De cateva ori pe luna am niste dureri ingrozitoare in vis, da pot sa constientizez daca e in vis sau sunt treaz, e intre. Nu pot sa ma misc si cateodata imi bate inima foarte puternic, ori ma doare capul ingrozitor si aud un sunet extrem de tare, am o senzatie de simt ca mor si nu pot sa reactionez nicicum. Dupa ce ma trezesc inca mai simt durere de cap si sunetul ala ciudat. Ati patit asa ceva? Ce e de facut? Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Cert este ca, durerea o simti si dupa trezire iar durerea este expresia unei suferinte organice. Eu m-as duce sa-mi fac un control neurologic cel putin pentru a ma linisti. Du-te si tu!

2 răspunsuri:
| ciucalataaerata a răspuns:

Buna:d...
eu una zic sa mergi la un doctor si povestestei. ce se intampla, el va fi in stare sa iti zica,
nu stiu ce sa zic, sa nu se agraveze situatia:s, ar fi mai bine sa mergi la un doctorwinking

bafta:*

| Daviphi explică:

In doctorii din Romania nu prea am incredere.Am avut probleme cu ei si ultima solutie ar fi sa vad un doctor. Poate in strainatate.