| anonim_4396 a întrebat:

happy
Acum câteva ore am fost la bazin. ( am stat 3 ORE ) Când am ajuns acasă, am văzut că am ochii roși, adică pe partea albă a ochiului era foarte mult roșu! Știți dacă o să treacă de la sine? Sau trebuie să mă duc la doctor? Acum beau un ceai.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fabb a răspuns:

Iti trece intr-o zi, e de la clorul din apa laughing Si eu am avut ochii foarte rosii, si in urmatoarea zi mi-a trecut big grin

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O sa treaca saptamana aceasta.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu e prea grav, adica cred ca nu vei muri, nu? laughing Glumeam, va trece intr-o saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai conjunctivita.Va trece curand.Sa nu iesi afara pana nu iti revii!

| PufuLeTz1 a răspuns:

O sa treaca curand.