| danielathpink a întrebat:

sunt speriata....de ceva vreme ma simt ciudat....nu mai vad lucuruile ca inainte.aproape nimic nu ma mai face fericita... uneori cand vorbesc sincer nu gandesc si vorbesc fara sa gandesc ce zic...nici nu prea pot sa imi imaginez chestii sau sa ma gandesc...pur si simplu imi este frica de moarte....si de cancer... uneori ma simt obosita imi vine sa vomit si fara chef...mi se face somn...si imi este frica ca am vazut pe internet tot felul de simptome de cancer de creier...ma tem de astea...cand aud de asa ceva imi vine sa plang si stau speriata ...nu mai e viata ca inainte...am fost si la psiholog...dar parca ma simt tot mai ciudat...as vrea sa am pe cineva sa ma inteleaga...am nevoie de sfaturi. vreau sa scap de asta si de starea asta

.

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Ai discutat cu psihologul toata problema si i-ai explicat-o in detaliu? Doar singura te poti ajuta.