| Fluturas1223456 a întrebat:

Heiii bunaa, cu sa imi fac parul mai mare si in special sa stea drept? Nu imi place cum il am sunt urata cu el asa imi sta umflat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Foloseste anumite tratamente si nu-ti mai fila parul...

3 răspunsuri:
| sir sanjei a răspuns:

Pai daca esti urata, pentru ce iti mai pasa cum iti sta parul?
Vrei sa fii urata si sa iesi in evidenta cu un par frumos?

| Fumiko a răspuns (pentru sir sanjei):

Se referea ca-i urata cu parul ala.

| Fluturas1223456 explică (pentru sir sanjei):

Mersi nu sunt urata la fata multa lume imi spune ca semen cu o cantareata si multumesc ma multumes cum sunt ii multumesc lui dumnezeu ca sunt sanatoasa si ca trece ziua cu bine si nu am nimic o sa pun o poza cu mine cu mine si o sa vedeti cum arat dar nu stiu cum o idee?